Radek mne velmi mile překvapil nejen svými technickými znalostmi a zkušenostmi, ale také svou osobností. Velmi milý muž s realistickým pohledem na svět, příjemné a strukturované vystupování. Přesvědčil mne také o tom, že to co dělá, dělá s radostí a protože jej to baví.

HR Specialist

Pana Šlachtu jsem požádal o kompletní zajištění spolehlivé a zabezpečené ICT infrastruktury včetně dodávky výpočetní techniky pro mou advokátní kancelář. Celá realizace probíhala podle sestaveného plánu a  všechny ICT služby byly spuštěny a otestovány v dostatečném předstihu. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Advokát a insolvenční správce

Radek je odborník v oblasti Networking/servery/storage/virtualizace a zvláště má velmi dobrou zkušenost s produkty VEEAM. Uskutečnili jsme spolu několik obchodů. Velmi dobrá spolupráce. Velmi spolehlivý a pečlivý člověk. Díky Radku za spolupráci. Přeji Ti hodně osobních a profesních úspěchů!n.

Product Manager ve společnosti AT Computers

S panem Šlachtou jsem vždy ráda spolupracovala. Za celou dobu naši cca 3-leté spolupráce si nepamatuji problém, který bychom společně elegantně nevyřešili. Aktivně se zajímal o nové trendy v IT a úspěšně absolvoval naše certifikační školení. Je to solidní a spolehlivý člověk.

Sales Manager GFI